Staje się powoli tradycją, że udostępniamy różnego rodzaju oferty pracy z językiem czeskim. Wiemy, że niektórzy nasi słuchacze już skorzystali, więc widzimy w tym sens.

Poniżej kolejne ogłoszenie:

Ahead Professionals, jedna z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Customer Service Representative z językiem czeskim (min. poziom B2)

Zadania:

– Obsługa klienta w języku czeskim

– Wsparcie w rozwiązywaniu problemów

– Pomoc w zakresie składania zamówień, zwrotów i reklamacji

– Efektywna współpraca z innymi działami firmy

Nasz Klient oferuje:

– Konkurencyjne wynagrodzenie

– Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

– Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 (możliwość pracy na część etatu)

– Atrakcyjny pakiet benefitów

– Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

– Możliwość doskonalenia umiejętności językowych

Wymagania:

– Znajomość języka czeskiego na poziomie min. B2

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)

– Mile widziana postawa „can do”

– Zorientowanie na klienta oraz umiejętność proaktywnego podejścia do problemów

 Osoba kontaktowa: Paulina Cupriak, tel.: +48 509 432 335
mail: paulina.cupriak@aheadpro.pl