Serdecznie zapraszam na kursy języka czeskiego w Warszawie!

Jestem rodowitą Czeszką, która w styczniu 2012 r. rozpoczęła własną działalność w zakresie tłumaczeń i szkoleń językowych. Od ponad 15 lat pracuję jako tłumacz i lektor. Uczyłam w kilku szkołach językowych w Warszawie, a także w Czechach.

Jestem współautorką podręcznika Czeski dla średnio zaawansowanych (wyd. Edgard), w którym starałam się nieco przybliżyć także język czeski mówiony (hovorová čeština) i z którego też korzystamy na naszych kursach.

Staram się cały czas rozwijać swój warsztat metodyczno-dydaktyczny:

Wszyscy nasi lektorzy mają wykształcenie filologiczne, dłuższy pobyt w Czechach oraz doświadczenie w nauczaniu. Ja osobiście ukończyłam studia doktoranckie i obroniłam pracę doktorską z językoznawstwa w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, tytuł magistra uzyskałam w Czechach na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu J.E. Purkyně w Ústí nad Labem.

Prowadzę blog o języku czeskim Wstąp po słówko, adresowany do wszystkich, którzy chcą w lekkiej i zabawnej formie uzupełniać swoją znajomość czeskiego, zwłaszcza jego frazeologizmów, metafor, homonimów oraz języka potocznego.

Poniżej przedstawiam dwie referencje:

Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą firmy Akcent

Po więcej informacji kliknij na www.akcent24.pl

  • Tłumaczenia pisemne i ustne z polskiego/niemieckiego na czeski;
  • Tłumaczenia filmowe oraz stron www;
  • Kursy języka niemieckiego na wszystkich poziomach;
  • Kurs niemieckiego dla lekarzy.

Co o nas piszą? Newsweek nr 22, 22.-28.05.2017