Dla słuchaczy po min. 6 semestrach nauki języka czeskiego
(zajęcia z czeskim native speakerem)

czeski-konwersjacje-warszawaPoziom B2 – C1

Program:

  • praca z podręcznikiem Čeština pro život II. (B2)
  • poszerzanie słownictwa (tematyka według potrzeb i zainteresowań kursantów);
  • duży nacisk na aktywne mówienie;
  • krótkie „wycieczki gramatyczne” do zagadnień stwarzających problemy (np. Kdyby, aby, vykání, spojky, skloňování slova „práce”, předpony – vyjít, obejít, zajít, přijít, najít, popojít).

Zajęcia: poniedziałki 18.30-20.00

Termin rozpoczęcia najbliższego kursu: 30.09.2019

Czas trwania: 30.09.2019 – 27.01.2020

Ilość wolnych miejsc: 7 (ostatni tydzień zapisów)

Zapisz się on-line poniżej albo wyślij zgłoszenie mailem.

Możliwość rozłożenia płatności w 2 ratach (350,-zł do 20.09 oraz 300,-zł do 20.11.) – płatność tylko przelewem tradycyjnym

Akcent

Zadzwoń:
(+48) 505 919 856

Napisz:
akcent@akcent24.pl

Co mówią uczestnicy grupy?

Chodzę na zajęcia tego kursu już drugi semestr. Potrzebowałem poprawić znajomość języka czeskiego w zakresie gramatyki. Z językiem czeskim wiąże swoją karierę zawodową. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób oraz część zajęć jest zawsze dopasowana indywidualnie do moich potrzeb.

Pavel

Warszawa

Kurs pomógł mi w gramatyce, która wydawać się by mogło, że jest łatwa, ale w wielu miejscach bardzo się różni. Na pewno mój zasób słów się zwiększył. Czeski traktuję jako hobby, ale widzę, że kurs pomaga mi zrozumieć język i posługiwać się nim.

Robert

Warszawa

Kurs bardzo mi się podobał, szczególnie jego różnorodność, a także fakt, że Jana położyła nacisk na mówienie. Od zajęć oczekiwałabym, aby było więcej gramatyki, bo z nią mam najwięcej problemów. Języka czeskiego uczę się, ponieważ to moje hobby, mimo wszystko chciałabym mówić dobrze i gramatycznie:-)

Gosia

Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Zajęcia były ciekawe i urozmaicone, dobrze rozłożone akcenty na gramatykę, dialogi i naukę słówek. Bardzo merytoryczne zajęcia i fajna grupa, która trzymała podobny poziom.

Krzysztof

Warszawa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress