Działać niezależnie i odnieść sukces – to podstawowa zasada Markant, największej organizacji reprezentującej
samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie. Od ponad 60 lat wspieramy
niezależność stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w
poszukiwaniu nowych wyzwań, ponad 1000 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego
rozwoju i sukcesu Markant.

Do zespołu szukamy:
Specjalisty do spraw wprowadzania danych (m/f) ze znajomością języków CEE
(w drugim kwartale 2021r.)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na
rynku
• pokrycie kosztów zakwaterowania w Warszawie podczas szkoleń
• siedzibę biura w samym centrum stolicy
• przyjazną atmosferę pracy
• pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające i merytoryczne oraz wsparcie team leadera
• możliwość pracy zdalnej w 100%
• możliwość rozwoju zawodowego
• work- life- balance
• brak dress code’u
• zajęcia grupowe z j. niemieckiego
• pakiet medyczny
• bony świąteczne
• dofinasowanie do urlopu
• dofinansowanie do karty Multisport
• miejsca parkingowe dla rowerów

Zakres obowiązków:
• procesowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami
• wprowadzanie dokumentów do systemu
• weryfikacja kompletności dokumentów
• kontrola zgodności i poprawności danych i nadzór nad ich terminowym dostarczaniem
• merytoryczna współpraca z pracownikami innych oddziałów Markant w Europie
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego
• komunikatywna znajomość języków: czeskiego, słowackiego, chorwackiego, rumuńskiego, bułgarskiego
• praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Zainteresowana/y?:
Czekam na Twoją aplikację pod adresem: agnieszka.frejert@pl.markant.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o Ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma MARKANT Services International Polska
Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia
przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej
cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna
Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o
ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem mailowym: rodo.info@pl.markant.com
Prosimy o dołączenie klauzuli
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARKANT Services International Polska Sp. z
o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę, aby po zakończeniu rekrutacji Pana/Pani dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie
MARKANT Services International Polska sp. z o.o., w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
” Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez
wyżej wskazaną firmę”.