AM INVESTMENT to agencja pośrednictwa pracy (wpis 10310). Przeprowadzamy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla na terenie całej Polski.

W imieniu naszego klienta – firmy z branży finansowej, poszukujemy aktualnie w związku z rozwojem firmy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. windykacji telefonicznej z językiem czeskim.

Miejsce pracy – Warszawa

Opis stanowiska:

– telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku czeskim,

– przypominanie o terminie spłaty,

– negocjowanie harmonogramów spłat zadłużenia.

Od kandydatów oczekujemy:

– biegłej znajomości języka czeskiego, mile widziani native speakerzy,

– umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,

– otwartości,

– orientacji na klienta.

W zamian oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

– atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + prowizja + premia),

– możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,

– bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja prześlij swoje cv na adres rekrutacje@aminvestment.pl wpisując w tytule AK/Wind/W. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.