Jesteśmy Ahead Professionals – znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.

Dla naszego Klienta, globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie obsługi klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim

ŁÓDŹ

Co otrzymasz?

  • Umowę o pracę
  • Pracę międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet medyczny, karta multisport)
  • Jasną ścieżkę rozwoju dopasowaną do potrzeb i wymagań pracowników

Obowiązki:

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz odpowiadanie na zapytania
  • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
  • Przekazywanie bardziej złożonych zapytań do odpowiednich zespołów

Idealny Kandydat:

  • Posiada umiejętność komunikowania się w języku czeskim na poziomie B2
  • Posiada umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie B1/B2

Rekrutacja:

Zapraszamy do kontaktu

Róża Izabela Janowicz

Professional Recruitment Team Leader

tel.: +48 797 909 984
mail:roza.janowicz@aheadpro.pl