Już staje się powoli tradycją, że udostępniamy także oferty pracy z językiem czeskim. Tutaj jedna świeża:-)

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów/ek do obsługi klienta z językiem czeskim (Warszawa Mokotów)

Zakres obowiązków:
• obsługa telefoniczna klientów firmy, w tym odpowiadanie na pytania dotyczące produktów, planu wynagradzania, lokalizacji przesyłek towarów, spotkań firmowych, promocji i ofert specjalnych oraz innych dotyczących obsługi klientów;
• odpowiadanie na faxy i emaile;
• wprowadzanie danych do systemu firmy, w tym aplikacji członkowskich, zamówień, etc.
Oczekujemy:
• biegłej znajomości języka czeskiego,
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• dobrej dykcji, wysokich zdolności komunikacji ,

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• szkolenie wstępne,
• kartę multisport, opieka medyczna

Jeżeli jest Pan/ Pani zainteresowana ofertą pracy, uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu: 504 143 766, albo o przesłanie swojego cv na maila iwona.polak@randstad.pl