Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej z językiem czeskim

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

– telefoniczny kontakt z Klientami zalegającymi ze spłatą zobowiązań wobec Firmy

– negocjowanie warunków spłaty zadłużenia

– aktualizacja bazy danych

– monitorowanie spłat zadłużenia

– wsparcie członków zespołu
Oczekujemy:

płynny język czeski

– doświadczenie w pracy w Call Center  lub sprzedaży, atutem będzie doświadczenie zdobyte w firmie z branży finansowej

– doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

– znajomość środowiska MS Office

– nastawienie na osiąganie wyników, celów

– mile widziana znajomość przepisów o ochronie danych osobowych

Oferujemy:

– atrakcyjny system wynagradzania

– udział w realizacji ciekawych projektów, w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym

– przyjazne środowisko pracy oraz miłą atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji  za pośrednictwem poniższego linku: