AUTO1.com jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Spółka obecna w 27 krajach Europy oraz USA, posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy AUTO1 na obszarze Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej.

W związku z szybkim rozwojem i wprowadzeniem nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Operacyjnych ze znajomością języka czeskiego.

Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych
ze znajomością języka czeskiego

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:

W ramach współpracy z działem operacyjnym i handlowym:

  • przygotowywanie porównań i analiz oraz rekomendowanie rozwiązań,
  • kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • koordynowanie działań logistycznych (transport samochodów, przepływ dokumentów) na terenie całej Europy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo.
  • Bardzo dobra znajomość Internetu i umiejętność wyszukiwania informacji.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.
  • Zdolności analityczne.
  • Dbałość o szczegóły i rzetelność.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Komunikatywność, dobra dykcja.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat po odbytym okresie próbnym.
  • Bogaty system benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karty sportowo-rekreacyjne).
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.
  • Wsparcie doświadczonej osoby w pierwszych tygodniach pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: rekrutacja@auto1.com