Niedawno nasi studenci odkryli wspaniały sklep internetowy dla wszystkich miłośników kuchni i kultury czeskiej oraz słowackiej o nazwie CzeskiMarket.pl.

Skontaktowaliśmy się z właścicielami sklepu i dowiedzieli się nieco więcej o ich pomyśle na biznes:
“Z biegiem lat poznawaliśmy coraz to nowe smaki (słodkie, słone, gorzkie) i produkty (m.in. filmy, bajki, książki) oraz interesujące turystycznie miejsca.Rodzina i znajomi często prosili nas o przywiezienie różnych produktów, których nie ma na naszym rynku. Doceniając jakość produktów – z biegiem czasu powstał sklep internetowy a także hurtownia. Asortyment jest systematycznie zwiększany.
Oferowany asortyment cechuje najwyższa jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Wszystkie oferowane produkty sprowadzane są bezpośrednio z Czech albo  ze Słowacji. Oczywiście w ofercie znajdują się art. także z Polski i innych państw.
Sklep jest nieustannie rozwijany, sukcesywnie dodawane są kolejne produkty do oferty, dlatego zachęcamy do codziennego odwiedzania naszego sklepu 🙂
Oferujemy możliwość skorzystania z newslettera (który, do dwóch razy w miesiącu, przypomni Państwu o nowościach i promocjach.
Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku – użytkownik Czeski Market i Słowacki Market (przewidujemy różne ciekawostki, konkursy, rabaty).”

Co dodać? Wypróbowaliśmy już usługi Czeskiego Markietu zamawiając czekoladę (Studentskou pečeť), Lentilky, Kofolę, oraz Vineę i możemy szczerze polecić:-)